“Very Cool People” un Evilena Protektore laiž klajā otro singlu

“Very Cool People” un džeza dziedātāja Evilena Protektore laiž klajā otro singlu You And Your Folks, Me And My Folks no jaunā albuma „Funkology“

19.oktobrī “Very Cool People” plašākai sabiedrībai piedāvā singlu You And Your Folks, Me And My Folks no jaunā albuma „Funkology“.  Dziesma ierakstīta kopā ar lielisko džeza dziedātāju Evilenu Protektori. Dziesmas oriģināli ir izdota 1971. gadā grupas Funkadelic leģendārajā albūmā „Maggot Brain“.

You And Your Folks, Me And My Folks ierakstā VCP pamatsastāvam, kurā muzicē Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (bass) un Andris Buiķis (bungas), piespēlē arī Oskars Ozoliņš (trompete), Laura Rozenberga (trombons), Kristaps Lubovs (saksofons) un Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti).

Dziesmas (kā arī albuma) ieraksta inžinieri ir Einārs Cintiņš, Irita Skurule un Mārtiņš Porteris. (30. Aprīlī International Jazz Day Latvia) miksa inžinieris ir Edgars Skrāģis

Par dziesmas un albuma mastera inžinieri tika izvēlēts Alans Silvermans(Alan Silverman) ARF studio, New York, ASV, kurš specializējies tieši uz dzīvo ierakstu uz džeza mūzikas masteringu un ir strādājis pie neskaitāmiem PBS koncertierakstiem, kā arī daudziem Grammy balvas ieguvušiem albumiem.

Dziesma ir no 30. Septembrī izdotā koncertalbuma “Funkology”. Tajā ir dzirdami visi “Funkology” koncertu sērijā un attiecīgi arī lielkoncertā uzstājušies viesmākslinieki: Evilena Protektore, Dinara Rudan, Oskars Stolse-Semerovs, Kristīne Prauliņa, Jānis Stībelis, Aija Vītoliņa un Ralfs Eilands.

Oktobrī grupai būs vēl “Funkology” koncerts Latvijā 30. Oktobrī kopā ar Aiju Vītoliņu klubā 9. vilns, bet 7. novembrī VCP paplašinātā sastāvā ar vairākiem viesmāksliniekiem(Evilenu Protektori, Ralfu Eilandu, Kristīni Prauliņu un Aiju Vītoliņu) uzstāsies iDeejazz Festivālā Tartu, Igaunijā.