Andris Ērglis

Andris Ērglis uz skatuves atrodas jau no agras bērnības. Līdztekus dziedāšanai Andris Ērglis ir arī profesionāls sitaminstrumentālists (muzicējis arī Liepājas Simfoniskajā orķestrī). 2001. gadā ar domubiedriem Andris Ērglis nodibināja grupu “BERM”; Ērglis ir muzicējis arī kā solo mākslinieks un piedalījies slavenā zviedru komponista un pianista Roberta Velsa koncertos. Iekļuvis konkursa “Sony Jazz Stage” finālā.

2006. gadā kopā ar grupu “Līvi” un “Fomins & Kleins” ģitāristu Tomasu Kleinu nodibināja grupu “Cacao”. 2007. gadā Ērglis tika ieļauts Latvijas popmūzikas tenoru izlasē “Bonaparti.lv”, ar kuru pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautiskajā finālā Helsinkos, izpildot dziesmu “Questa Notte” - itāliešu valodā.

Uzlecošo zvaigzni ievēroja arī Maestro Raimonds Pauls, piesakot viņu starptautiskajam dziedātāju konkursam “Jaunais Vilnis 2007”, kurā Andris ieguva 2. vietu. Andris Ērglis regulāri piedalās arī dažādos projektos – muzikālās izrādēs (J. Lūsēns, “Agrā rūsa”), TV šovos (“Divas zvaigznes”, “Koru kari 2”), regulāri ieraksta jaunas dziesmas, kā arī aktīvi koncertē.

Kontakti