"Vēl viena mūzika" - Musiqq

"Vēl viena mūzika" ir Musiqq otrais albūms, kas izlaists par godu Musiqq 5 gadu jubilejai un, kurā ir apkopotas visas dziesmas, kas ir iznākušas pēc grupas pirmā albūma "Šī ir tikai mūzika", kā arī, tur atrodams ir pats pēdējais singls "Sekundes". 

Jaunajā albumā iekļautas pavisam 11 dziesmas, starp kurām ir visi pēdējo 3 gadu laikā ierakstītie un izdotie singli, no kuriem lielākā daļa, jau kļuvuši par radiostaciju hitiem, bet dziesma Angel In Diguise pat uzvarējusi Eirovīzijas dziesmas nacionālajā atlasē un izdota Vācijā, kā arī albūmā ir iekļauta dziesma "Strana bez nazvanija", kuru Musiqq izpilda kopā ar mūziķi, draugu Giacomo, kas arī ir vienīgais mākslinieks, ar kuru viņi ir sadarbojušies piecu gadu laikā. 

Dziesmas sacerējis un ierakstus producējis grupas radošais līderis Marats Ogļezņevs uzticot skaņas gala apstrādi pieredzējušajam producentam Jānim Kalvem no Labo ierakstu studijas. 
Albuma fiziskās CD kopijas iespējams iegādāties mūzikas veikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcās, Statoil degvielas uzpildes stacijās, kā arī albuma digitālā versija ir pieejama visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp Doremi.lv, Spotify, Deezer un iTunes. CD iespējams pasūtīt kompānijas Mikrofona ieraksti mājaslapā Micrec.lv. 

Albuma dizainu veidojis mākslinieks Artūrs Tigulis. Foto - Spot Studios - Jurijs Vahrusevs. 

Linki uz albūmu - Vēl viena mūzika:

iTUNEShttps://itunes.apple.com/lv/album/vel-vi…

Deezerhttp://www.deezer.com/artist/1235725

Spotifyhttp://open.spotify.com/album/0wnnPU27DI… 

CDhttp://micrec.lv/album/vel-viena-muzika

Doremi.lvhttp://doremi.lv/Music/item/vel-viena-mu…

Amazon: goo.gl/HnBEoT