Latvian Blues Band 15 gadu jubilejas koncerts

Latvian Blues Band aicina uz 15 gadu jubilejas koncertiem 22. oktobrī Valmierā, 23. oktobrī Liepājā,28. un 29. oktobrī Rīgā.
Rīgas koncertu viesi būs pašmāju mūziķi „Joker Horns”, kā arī hammond B-3 ērģeļu virtuozs Raphael Wressnig (Austrija).

Koncertos būs dzirdamas jau klausītāju atzinību ieguvušas dziesmas, kā arī jaunas, publikai vēl neatskaņotas LBB oriģinālkompozīcijas. Kā arī traditional blues LBB aranžējumā.

15 gadu laikā grupa ir uzstājusies Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Horvātijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Dānijā, Norvēģijā, Holandē, Krievijā,Baltkrievijā,Ēģiptē kā arī ASV un Kanādā. Grupa spelējusi lielākajos Eiropas blūza festivālos, startējusi vienā no pasaules nozīmīgākajiem festivāliem – Chicago Blues festival. 2009. gadā Latvian Blues Band pārliecinoši uzvarēja Vācijas pilsētā Eutin notiekošajā konkursā Baltic Blues Challenge un ieguva ceļazīmi uz 2010 International Blues Challenge finālu Memfisā, ASV, kuru jau vairāk, kā gadsimta ceturksni, katru gadu rīko pasaules blūza mūzikas jumtorganizācija The Blues Foundation.
Latvian Blues Band ir bijis gods uzstāties ar neskaitāmiem pasaulslaveniem blūza māksliniekiem, tādiem kā John Primer, Bob Margolin, Carey Bell, Monster Mike Welch, Duke Robillard, Billy Branch, Jerry Portnoy, Willie „Big Eyes” Smith, Joanna Connor, un daudziem citiem, ar kuriem kopā izdota arī vairāku koncertierakstu CD sērija “Latvian Blues Band & Friends”.
Šo gadu laikā grupa izdevusi 2 studijas albumus, 2 koncertierakstus, kā arī DVD. Pirmo albumu „Unreal” producējis pasaulē augsti vērtētais un atzītais producents Duke Robillard, savukārt nākamais albums „When The Sun Goes Down”, kuru producējuši paši grupas mūziķi Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis, iekļuva Amerikas labāko pašproducēto albumu divdesmitniekā. Vēl jāpiemin, ka pēdējais grupas disks „Latvian Blues Band & Friends live at Dream Factory” pagājušajā gadā ieguva „Zelta Mikrofona” balvu, kā labākais džeza/blūza albums.
Biļetes uz koncertiem Valmierā un Rīgā iespējas iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī internetā http://www.bilesuparadize.lv

Tiekamies koncertos!