Diāna Pīrāgs

Diāna Pīrāgs - talantīga, profesionāla dziedātāja, spēcīgas balss īpašniece ar izteiktu latīņamerikas šarmu. Spēlē flautu un klavieres. Sadarbojās un uzstājās ar daudziem ievērojamiem mūziķiem un komponistiem no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, ASV un Latīņamerikas.

Ir piedalījusies festivālos, konkursos un meisterklasēs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Vācijā, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Čehijā:
I.prize "Berliner Perle" (Vācija),I.prize Dinaz Stars (Latvija),I prize Saules Stariņi(Latvija), I. Prize "Iespēja jauniešiem"(Latvija), Konkursa "Rīta Zvaigzne" laureāte (Russia – Latvia),Konkursa "Slāvu bazārs" diplomante un speciālas balvas ieguvēja (Baltkrievija),Eirovīzijas nacionālā konkursa atlases fināliste, konkursa "Lady Summertime" (Somija) diplomante, konkursa "Sony Jazz Stage" diplomante, konkursa "Jazz Voices" (Lietuva) diplomante.Festivāla "Bildes", "Rīgas Ritmi", "Saulkrasti Jazz", "Liepājas dzintars"(Latvijā), "Moscow Jazz",(Krievijā), "Jazz in Odessa"(Ukrainā), "Sing Jazz" (Lietuva) u.c., dalībniece.
Dziedātājas repertuārs balstās uz visu laiku populārākajām dziesmām spāņu, franču, itāļu,arābu, krievu, portugāļu valodās.

Kontakti